Naše služby

BOZP

Nabízíme služby koordinátora BOZP pro investory a stavebníky. Součástí celkových služeb této problematiky je vypracování plánu BOZP, jak pro projektovou, tak pro realizační fázi. Samozřejmostí je zajištění služeb koordinátora BOZP i v průběhu stavby.

Dále nabízíme služby technického dozoru stavebníka (investora). Způsob, jakým je kontrolní a dozorová činnost ve výstavbě prováděna, závisí plně na rozhodnutí toho, komu jsou výsledky kontroly určeny. Osoby vykonávající technický dozor investora (TDI) musí být k těmto pracím vždy zmocněni investorem. Pracovníci dozoru jsou na staveništi přítomni v čase určeném uzavřenou smlouvou. Při dozoru je zejména nutné stanovit způsoby rychlého předání zjištěných skutečností (závad) dalším partnerům a postup při mimořádných událostech, k jejichž řešení je zapotřebí kratšího času, než je standardní doba určená smlouvou. TDI doplňuje pravidelnou kontrolu i nepravidelnou kontrolou, namátkovým dozorem. Pravidelná kontrola - zejména v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví - jsou nacházeny a odstraňovány chyby, které nastaly od poslední kontroly. Pravidelnou kontrolu vyžaduje plnění časového plánu i čerpání finančních prostředků. TDI hájí zejména a především zájmy žadatele a zadavatele, nikoli zájmy dodavatele stavby!

[nahoru]

SLABOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE

CCTV - KAMEROVÉ SYSTÉMY - Široká nabídka produktů pro bezpečnostní kamerové systémy (CCTV) které nabízíme k montáži pochází od výrobců Dahua (Čína), Canon (Japonsko) a ACTi, QNAP (Tchajwan). Technické vlastnosti produktů umožňují realizace různorodých aplikací od malých instalací typu rodinné domy či kanceláře, přes středně velké bezpečnostní instalace jako jsou banky nebo čerpací stanice až po rozsáhlé instalace průmyslových areálů, nemocnic, vícepodlažních budov atd. Kamerové systémy výrobců nabízí i videoanalýzy v obraze pro různé účely použití jako je rozpoznávání SPZ, parkovací systém, počítání osob, střežení oblastí nebo narušení v obraze zcizení předmětu, opuštění předmětů. Obor bezpečnostních kamerových systémů nabízí veškeré technologie, klasické analogové systémy se záznamem na DVR, HD rozlišení analogových systémů HDCVI, dále pokročilou technologii přenosu vysokého rozlišení po koaxiálním kabelu (HD-SDI) a samozřejmě řešení IP kamerami se záznamovým zařízením NVR.

EZS, EPS - Elektronické zabezpečovací a požární systémy. Instalujme jakýkoliv systém, který si zákazník osobně vybere.

STA, SAT - Společná TV a SAT anténa v bytových domech, rodinných domech apod.

DT, VDT - Domácí telefony a videotelefony. Instalujeme domácí telefony a videotelefony v libovolné konfiguraci podle individuálních požadavků zákazníka.

LAN - Metalické počítačové sítě. Zajišťujeme zakázky jakékoliv konfigurace.

[nahoru]

INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

Sběrnicový systém pro automatizaci budov umožňuje individuální nebo skupinové spínání či stmívání osvětlení, ovládání, rolet, žaluzií, příjezdové brány, regulaci vytápění apod. Přenos dat mezi senzory a aktory je zajištěn sběrnicovým vedením s bezpečným malým napětím. Každému sběrnicovému tlačítku se jednoduchým programováním přiřadí požadovaná funkce v systému. Do systému lze připojit i vnější snímače, jako jsou například detektory pohybu, dveřní a okenní spínače, soumrakové spínače, spínací hodiny, snímače teploty či rychlosti větru, detektory rozbití skla, ústředny EZS, EPS a další.

[nahoru]

SILNOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE

Nabízíme kompletní elektroinstalace v novostavbách bytových komplexů, nové elektroinstalace a rekonstrukce rozvodů rodinných domů, rekonstrukce rozvodů činžovních domů nebo bytových instalací, včetně dodávky a montáže svítidel, dodávky a pokládky podlahového vytápění, dodávky a montáže přímotopových panelů, dodávky a zapojení akumulačních kamen, dodávky a zapojení elektrokotlů včetně regulačních prvků nebo externích termostatů. Dále nabízíme výrobu a montáž rozvaděčů NN, včetně prohlášení o shodě. Samozřejmostí je vypracování výchozí revizní zprávy na námi provedené elektroinstalace a montáže.

[nahoru]

STAVEBNÍ PRÁCE - REKONSTRUKCE OBJEKTŮ

V návaznosti na práce spojené s elektromontážemi, provádíme stavební práce související převážně s rekonstrukcemi objektů a interiérů. V tomto, se specializujeme na svislé i vodorovné konstrukce (vyzdívky, betonáže apod.), sádrokartonářské práce, finální úpravy povrchů vnitřních i vnějších (omítaní, štukování, obklady a dlažby, malířské práce). Dále provádíme zemní a výkopové práce spojené s pokládkou inženýrských sítí , včetně finálních úprav povrchů tj. pokládka dlažeb a živičných směsí.

[nahoru]